1. Stálý a kvalitní tým pracovníků

Tým našich pracovníků je profesionálně vyškolený v oblasti úklidu. V týmu Úklid Škaroupka dochází k minimální fluktuaci, samozřejmostí je trestní bezúhonnost všech našich zaměstnanců.

2. Pravidelná kontrola kvality našich úklidových služeb

Vyvinuli jsme ve firmě speciální kontrolní mechanismy, které zaručí 100 % kvalitu prováděných služeb. Pověřený kontrolní pracovník může až několikrát týdně namátkově zkontrolovat výsledky jemu svěřeného týmu.

3. Používáme kvalitní prostředky a stroje

Abychom zákazníkům zaručili maximální kvalitu naší práce, používáme jen stroje těch nejlepších značek v oblasti úklidu, především švýcarskou značku CLEANFIX.

4. Maximálně dbáme na dodržování termínů a harmonogramů

Stanovený harmonogram prací, je pro nás důležitým závazkem k našim klientům. Pokud některý z pracovníků chybí například z důvodu nemoci, je okamžitě zastoupen jiným pracovníkem, tak aby nebyl narušen stanovený harmonogram prací.

5. Jsme pojištění na 20 mil. Kč

Díky pojištění odpovědnosti, které máme sjednáno u pojišťovny KOOPERATIVA a.s., nemusíte mít obavy, že by naši zaměstnanci mohli způsobit jakoukoliv škodu. Věříme tomu, že 20.000.000 Kč je dostatečné krytí pro jakoukoliv situaci