1. Stálý a prověřený tým spolupracovníků

Každý náš zaměstnanec prochází důkladnou prověrkou. Důkladně prověřujeme jejich pracovní výsledky z minulosti a trestní bezúhonnost, tak aby neohrozili pověst naší firmy u našich zákazníků.

2. Pravidelná kontrola kvality našich úklidových služeb

Vyvinuli jsme ve firmě speciální kontrolní mechanismy, které zaručí 100 % kvalitu prováděných služeb. Pověřený kontrolní pracovník může až několikrát týdně namátkově zkontrolovat výsledky jemu svěřeného týmu.

3. Používáme kvalitní prostředky a stroje

K práci používáme jen kvalitní, ekologicky šetrné čisticí prostředky, určené pro profesionální použití, takže nemusíte mít obavy, že by tyto přípravky mohly ohrozit kvalitu vašeho pracovního prostředí nebo dokonce ohrozit zdraví Vás nebo vašich pracovníků. Abychom zákazníkům zaručili maximální kvalitu naší práce, používáme jen stroje těch nejlepších značek v oblasti úklidu, jako jsou Kärcher či Nilfisk.

4. Maximálně dbáme na dodržování termínů a harmonogramů

Termíny, které si stanovíme ve smlouvě, jsou pro nás tím nejdůležitějším závazkem k našim klientům. Stejně tak jako harmonogramy úklidových prací. Pokud jakýkoliv náš pracovník chybí například z důvodu nemoci, je okamžitě zastoupen náhradním pracovníkem.

5. Jsme pojištění na 20 mil. Kč

Díky pojištění odpovědnosti, které máme sjednáno u pojišťovny KOOPERATIVA a.s., nemusíte mít obavy, že by naši zaměstnanci mohli způsobit jakoukoliv škodu. Věříme tomu, že 20.000.000 Kč je dostatečné krytí pro jakoukoliv situaci