Dostává vaše podlaha zabrat? Ztrácí postupně svůj lesk a jsou na ni vidět známky mechanického poškození? Je na čase začít přemýšlet o její ochraně a renovaci.

Ochrana podlah prodlužuje jejich životnost

Ať už se jedná o zbrusu novou podlahu nebo o podlahu, po které prošly tisíce nohou, vždy byste jí měli věnovat patřičnou a především pravidelnou péči. Pravidelnou údržbou a vhodným způsobem renovace povrchu podlahy je možno prodloužit celkovou životnost především odstraňováním tvrdých nečistot, písku a podobně. Je to právě písek a mikroskopické částečky prachu, které se usazují na povrchu podlah a při chůzi se o ni odírají. Tím postupně dochází ke škrábání horní vrstvy, která kromě estetického hlediska plní také funkci ochrannou.

Renovace podlahy ji změní k nepoznání

Dopřejte své podlaze péči, kterou si zaslouží. Investujte po určitém období do renovace podlah a vraťte jim jejich původní lesk – zaslouží si to. Renovace podlah je navíc výrazně levnějším řešením, než kompletní pokládání podlahy nové.

Po hloubkovém ošetření práce nekončí – následuje aplikace polymerových vosků. Jde o pokládání polymerů na vyčištěnou podlahu, která ji chrání a dodává patřičný lesk. Tyto polymerové hmoty navíc chrání podlahu před ošlapem a mechanickým poškozením a umožňují snadné odstranění čmouh od podrážek obuvi. Investujte do polymerazice i vy. Vytvoříme nad vaší podlahou jednolitou ochrannou vrstvu polymerové disperze, která ji uzavře a vyplní všechny mikroskopické póry na povrchu.

Jaké varianty ochrany a renovace podlah provádíme:

  • polymery PVC jedna vrstva
  • polymery PVC dvě vrstvy
  • polymery na antistatická PVC
  • ošetření schodiště polymery
  • hloubkové mytí mramoru včetně odsátí vysavačem