Mytí oken provádíme především v Brně a jeho okolí. Naši pracovníci mají dostatek zkušeností a jsou dobře vyškoleni. Při práci postupujeme ohleduplně k okolí, aby nedošlo k poškození majetku a vybavení našich zákazníků.

Jak mytí oken probíha?

Mytí oken patří k běžným činnostem, které jsou součástí úklidových prací při úklidu firem, kanceláří, ale i úklidu domácností po rekonstrukcích. Mytí oken děláme stěrkovým způsobem bez znečištění okolního prostředí. Mytí oken po stavbě předchází očištění stavebních nečistot specifickým vybavením. Při mytí oken se vždy provádí čištění vnitřního parapetu a rámů oken.

Mytí oken není jen o vyleštění okenní tabule

Zdi a podlahy pod okny vždy zakryjeme speciální přikrývkou, aby nenastalo poničení barvy na stěně či vniknutí vlhkosti do spár u plovoucích podlah. Všechny naše schůdky jsou vybaveny gumovými podložkami, které zabrání poškození vaší podlahové krytiny. Jak sami vidíte, naše úklidové práce provádíme s maximální profesionalitou.

Výškové mytí oken

Mytí oken na obtížně dostupných místech provádíme pomocí horolezecké techniky, nebo pomocí vhodných výsuvných plošin. Díky tomu jsme schopni zajistit 100 % kvalitní mytí oken i u výškových budov. Výškové mytí oken je díky moderní architektuře administrativních budov běžnou součástí našich služeb, které dodáváme firmám v brně a okolí.

Samotné výškové mytí oken provádí vyškolení zaměstnanci, kteří jsou ve výškách jako doma. Díky tomu, že jsou pro ně výšky zcela přirozeným prostředím, nemusejí se soustředit na nic jiného, než na precizní mytí oken vaší kanceláře či celé budovy.

Čištění žaluzií

Při mytí oken a výloh lze objednat i další služby. Nejvíce využívanou službou je čištění žaluzií a to jak čištění žaluzií horizontálních, tak i vertikálních. Čištění žaluzií lze objednat současně při mytí oken nebo jako samostatnou službu.

Námi používané metody profesionálního čištění žaluzií v komerčních i soukromých budovách vycházejí z odborných školení a ze zkušeností našich stabilních zaměstnanců, kteří přesně vědí, jak co možná nejefektivněji vaše žaluzie zbavit nečistot.

Úklid firem a kanceláří, stejně jako úklid domácností zprostředkované naší firmou může být zahrnuto do náhradního plnění.