Čištění koberců a čalounění provádíme především v Brně a jeho okolí. Používáme pouze ty nejkvalitnější prostředky a zkušené, dobře vyškolené zaměstnance. Při práci postupujeme co nejvíce ohleduplně k okolí, aby nedošlo k poškození majetku a vybavení našich zákazníků.

Úklidové a čistící práce s puncem kvality

Čištění Brno je naše parketa – na trhu působíme řadu let, během kterých jsme si vypracovali stabilní místo na trhu a vytvořili spolehlivý tým stálých zaměstnanců, na jejichž zodpovědnosti a profesionalitě stavíme celou naši filosofii.

Právě pečlivý výběr zaměstnanců, ekologické čisticí prostředky a použití moderních technologií nás odlišuje od konkurence. Chtějte za své peníze kvalitní úklidové práce – chtějte firmu Úklidový servis ŠKAROUPKA.

Strojové čištění koberců pomocí rotačních kartáčů s následným odsátím

Poskytujeme unikátní způsob čištění koberců, kdy je vlas koberce očištěn ze všech stran a za použití účinných prostředků jsme schopni při čištění odstranit i silné skvrny a tzv. "chodníčky" na zátěžových kobercích. Při hloubkovém čištění zbavíme koberec i roztočů a hluboko usazené nečistoty. Způsob použití je vhodný jak při úklidu kanceláří a firem, tak při úklidu domácností. Na obrázku níže, můžete vidět naši práci.