uklid uklid
Úklid Brno ÚVOD Úklidové firmy

Úklidová firma Brno

Naše společnost patří mezi stabilní úklidové firmy v Brně. Jsme úklidová firma, která se zaměřuje právě převážně na Brno. Úklidové práce provádíme především pravidelně, ale poskytujeme i úklidy jednorázového charakteru. Jsme schopni zajistit pravidelný denní úklid různých typů komerčních objektů od menších firem až po různá administrativní a obchodní centra. Zkrátka, úklid Brno, to je spolehlivá firma Úklidový servis ŠKAROUPKA s.r.o.

Profesionální úklid kanceláří pro firmy (Brno a okolí)

Naše firma zajišťuje pravidelný kompletní úklid kanceláří pro firmy i organizace v Brně a okolí. Dále provádíme úklid administrativních budov, společných prostor bytových domů, zdravotnických a sportovních zařízení. Úklid přizpůsobíme vašim potřebám tak, aby nenarušoval běžný chod vaší firmy (práce o víkendu bez příplatku).

Úklid domácností a domů pro jednotlivce i bytová družstva

Našich služeb můžete využít i pro úklid domácností. Jako spolehlivá úklidová firma Brno provádíme generální úklidy rodinných domů a bytů, čištění koberců, čalounění sedacích souprav, mytí oken a další úklidové práce dle Vašeho požadavku. Styl úklidových prací, materiálové zabezpečení a čas prováděných služeb vždy přizpůsobujeme přáním a potřebám zákazníka.

Úklidová firma Brno zajišťující nadstandardní služby

Z důvodů poskytování velmi kvalitních úklidových služeb, se můžeme cenově lišit od konkurence, která nabízí ceny v některých případech velmi odlišné.

Rozdíl mezi cenami, individuálním a kvalitním přístupem, poznají klienti už při prvním úklidu naší úklidovou firmou. Vyzkoušejte úklidové práce od nás a my vám garantujeme, že okamžitě poznáte rozdíl oproti vašemu dosavadnímu dodavateli. Naše úklidová firma Brno nerozlišuje zákazníky dle velikosti, každý klient je pro nás stejně důležitý. Zařaďte se i vy k našim spokojeným zákazníkům. Vyzkoušejte, jak je snadné se s námi domluvit a jak je pohodlné s naší firmou dlouhodobě spolupracovat. Zbavíme vás veškerých starostí spojených s úklidem.

Úklidové firmy v Brně sice poskytují podobné úklidové práce jako my, pouze naše firma ale 100 % stojí za svými zaměstnanci, kteří jsou nejen dokonale vyškoleni a opravdový odborníci ve svém oboru, ale i léty spolupráce prověření.

Při úklidu spoléháme na vlastní a léty spolupráce prověřené zaměstnance

Všichni zaměstnanci naší úklidové firmy jsou sledováni při výkonu služby a posuzováni vedením. Zaměstnanci naší úklidové firmy jsou profesionálové v každém ohledu a bez zaváhání se postarají o zadané úklidové práce. Nemusíte mít obavy ani v případě péče o svůj majetek – za škody způsobené svou činností ručí naše úklidová firma do výše 20 milionů korun.

Pro úklid používáme nejmodernější technologie a kvalitní, ekologicky šetrné čisticí prostředky, určené pro profesionální použití, takže nemusíte mít obavy, že by tyto přípravky mohly ohrozit kvalitu vašeho pracovního prostředí nebo dokonce ohrozit zdraví Vás nebo vašich pracovníků.

Kromě samotných úklidových prací poskytujeme také správu nemovitostí a součástí našich aktivit je také ostraha objektů v Brně.

Úklidové firmy Brno

 

 

Úklidové služby

Úklid firem a kanceláří Brno

Úklid firem Brno

Úklid kanceláří, komerčních a průmyslových objektů
správa nemovitosti a úklid domů Brno

Správa nemovitostí Brno

Správa nemovitostí, úklid bytových či společných prostor
úklid domácnosti a úklid bytu Brno

Úklid domácností Brno

Jednorázový úklid domácnosti a bytu

Naši zákazníci

autodrom Brno
Hypoteční nanka
Partners
Daido
Hansen
Neovize
VB Leasing
SK Technik